Дні Центрального комітету профспілки працівників державних установ у Житомирській області

img1502980433

17 серпня 2017 року, в рамках днів ЦК Профспілки в Житомирській області відбувся круглий стіл на тему: «Колективно-договірна робота в організаціях Профспілки: стан, проблеми та шляхи її удосконалення» за участі профактиву м. Житомира та Житомирського району.
З вітальним словом до учасників заходу звернулися: Голова Профспілки працівників державних установ України Юрій Піжук, Житомирський міський голова Сергій Сухомлин, голова Федерації профспілок Житомирської області Неля Паламарчук.
Голова Профспілки презентував роботу Профспілки працівників державних установ України щодо поглиблення соціального діалогу на центральному рівні.
Завідувач відділу захисту соціально-економічних прав членів профспілки Валентина Гурневич поінформувала присутніх про нормативно-правове регулювання колективно-договірної роботи, забезпечення в колективних договорах додаткових, порівняно з чинним законодавством і угодами, гарантій та соціально-побутових пільг для працюючих.
Ольга Пашко, голова Первинної профспілкової організації працівників виконавчих органів Житомирської міської ради та Микола Кукса, член профкому, висвітлили актуальні питання колективно-договірної роботи в Житомирській міській раді.

img1502980449_1

В обговоренні питання удосконалення колективно-договірної роботи в первинних організаціях профспілки взяли участь голова обласної профспілкової організації Петро Закусило, заступник директора департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Світлана Бойм, голови профспілкових організацій державного архіву, обласної ради, міжрегіонального управління Нацдержслужби Наталія Корнатовська, Олег Харчук та Людмила Кравченко.

img1502980449_0

Учасники заходу обмінювалися досвідом організації профспілкової та колективно – договірної роботи в Житомирській області, а також висловили побажання щодо організації систематичних круглих столів по областях України.

Використання матеріалів сайту тільки із посиланням на сторінку оригіналу.