Обласні заходи з нагоди Всесвітнього дня дій за гідну працю та Міжнародного дня боротьби з бідністю

2014_10_GidnaPratsya

Щороку у жовтні світова та українська спільнота вже багато років поспіль відзначають Всесвітній день дій за гідну працю (7 жовтня), встановлений в 2008 році за ініціативою Міжнародної конфедерації профспілок та Міжнародний день боротьби з бідністю (17 жовтня), визначений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 22 грудня 1992 року.
Профспілки, традиційно, виступають ініціаторами проведення публічних заходів в рамках відзначення цих днів задля привернення уваги до питань збереження та створення робочих місць, їхньої якості та безпеки, рівня заробітної плати та своєчасності її виплати, а також подолання бідності серед населення (зокрема серед працюючих).

10 жовтня 2016 року Федерація профспілок Житомирської області проводить у Будинку спілок по вул. Перемоги, 7 низку заходів з нагоди відзначення в області Всесвітнього дня дій за гідну працю та Міжнародного дня боротьби з бідністю.

У Центрі правової допомоги ФПО проводиться День відкритих дверей під гаслом: «Профспілки проти бідності, за гідне життя людини праці», під час якого можливо буде отримати безкоштовні консультації щодо дотримання трудового законодавства, безпеки на робочому місці та пенсійного забезпечення.

Наразі на сайті Федерації профспілок Житомирської області (www.fpo.zt.ua) та та партнерських організацій проводиться інформаційна кампанія щодо створення нових та збереження існуючих робочих місць, шляху виходу з кризи на ринку праці; подолання боргів з виплати зарплати як першочергового завдання соціальних партнерів, підвищення гарантій в оплаті праці як дієвого механізму підвищення рівня життя населення, пенсійного забезпечення, генеральної угоди як дієвого інструменту забезпечення гідної праці, дотримання державних соціальних гарантій у Держбюджеті-2017, безпеки на робочому місці.

О 10.00 годині 10 жовтня 2016 року у великій залі Федерація профспілок Житомирської області відбудеться публічна дискусія «Гідна праця в Україні: шляхи досягнення» за участю представників влади, бізнесу, громадських організацій, науковців, засобів масової інформації, профактиву області. Запрошуємо спілчан та небайдужих громадян області взяти участь у заходах Федерації профспілок Житомирської області.

Використання матеріалів сайту тільки із посиланням на сторінку оригіналу.