Обласний зліт шкільних лісництв: Вітаємо з Днем працівника лісу!

9

Обласне управління лісового та мисливського господарства, обласна організація профспілки працівників лісового господарства та шкільні лісництва області провели ювілейний 30-й зліт 12 вересня 2018 року.

Шкільні лісництва за наказом облуправління лісового господарства та лісозаготівлі вже були утворені ще в 1968 році в колективах Овруцького, Радомишльського, Малинського та Олевського підприємств лісового господарства, а з 1988 року по цей час, ось уже 30 років, щорічно проводяться обласні зльоти шкільних лісництв, де підводяться підсумки їх щорічної роботи в трудових колективах лісового та мисливського господарства області.

5

Руками школярів-лісівниківщорічно створюються та доповнюються сотні гектраів лісових культур, здійснюється їх догляд, облаштовуються мурашники, виготовляються годівниці для птахів та звірів, проводяться інші лісогосподарські роботи.

2

Сьогодні на підприємствах лісового та мисливського господарства області працює 29 шкільних лісництв, до роботи у яких залучено понад тисячу хлопців та дівчат. Багато з них, пройшовши шлях шкільного лісництва, поповнюють ряди працівників лісового господарства Житомирщини.

8

День працівника лісу — професійне свято працівників лісового господарства, лісової, деревообробної промисловості України. Відзначається щорічно у третю неділю вересня — в цьому році це 16 вересня. Федерація профспілок Житомирщини вітає працівників лісового господарства області з професійним святом!

Використання матеріалів сайту тільки із посиланням на сторінку оригіналу.