Підписання Меморандуму про співпрацю

D4M_3784

19 вересня 2019 року у Житомирі було відкрито новий міський Центр зайнятості. Місту давно був потрібний сучасний центр, доступний для усіх категорій громадян, в тому числі для людей з особливими потребами, тепер він готовий ефективно працювати для житомирян.

D4M_3335
Співпраця Служби зайнятості з профспілками у питаннях зайнятості є на Житомирщині пріоритетом, саме тому на урочистому відкритті Центру виступив і заступник Голови Федерації профспілок України Олександр Шубін.

D4M_3402
Під час урочистостей до відкриття МЦЗ між Житомирським обласним центром зайнятості, Спільним представницьким органом роботодавців Житомирської області та Федерацією профспілок області було підписано Меморандум про співпрацю. Метою Меморандуму є консолідація зусиль Сторін для формування сприятливого середовища на ринку праці, забезпечення реалізації ефективної державної політики у сфері зайнятості населення, додержання законодавства про працю юридичними та фізичними особами, які використовують найману працю, а також забезпечення захисту трудових прав громадян.
Таким чином, соціальний діалог в Житомирській області з питань зайнятості виходить на якісно новий рівень.

Використання матеріалів сайту тільки із посиланням на сторінку оригіналу.