Презентація книги: Трудові та соціально-економічні права учасників АТО: забезпечення та профспілковий захист

oooo.plus_341 (57)

Захист трудових та соціально економічних прав захисників України – одне з пріоритетних завдань профспілок. 24 квітня 2018 року у рамках Естафети поколінь, яку організує Федерація профспілок Житомирської області з нагоди Всесвітнього дня охорони праці та 100-річчя з дня утворення технічної інспекції праці профспілок, буде проведено презентацію книги «Трудові та соціально-економічні права учасників АТО: забезпечення та профспілковий захист».

Автори книги, Вацлав Янчевський та Олександр Крисюк, голова та заступник голови Української федерації профспілкових організацій, у вступі до другого видання книги зауважують: «За останній рік відбулися значні зміни і в законодавстві, що регулює встановлення пільг та гарантій призваним на військову службу в АТО. В першій книзі зроблено наголос на те, що таке мобілізація, порядок її проведення, пільги та гарантії працівникам, призваним на військову службу в АТО. В новій книзі, насамперед, ми аналізуємо чинне законодавство, що встановлює пільги працівникам, які демобілізувались та повернулись на роботу на свої підприємства, установи, організації. Метою видання книги є надання роз’яснень та практичної допомоги демобілізованим із зони АТО працівникам щодо отримання пільг та гарантій, передбачених чинним законодавством. При підготовці до друку книги враховані зміни і доповнення до чинного законодавства станом на 1 березня 2018 року.»
Презентація книги пройде за участю Голови Федерації профспілок України Григорія Осового. Після заходу примірники книг буде вручено учасникам АТО, які знаходяться на лікуванні та реабілітації у Житомирському військовому госпіталі.

Використання матеріалів сайту тільки із посиланням на сторінку оригіналу.