X Спартакіада працівників соціальної сфери Житомирщини

IMG_0466

Житомирська обласна рада Профспілки працівників соціальної сфери України спільно з Департаментом праці та соціального захисту населення облдержадміністрації , та ФСТ « СПАРТАК» провели 30 травня 2018 року Х обласні спортивні ігри серед працівників соціальної сфери області.В спортивних змаганнях взяли участь більше 200 спілчан з 21 установи соціальної сфери.

Урочисте відкриття спортивних ігор відбулося в м. Житомирі, Чуднівське шосе, 1-А, водно – веслування база « Спартак» гідропарк Корбутівка , біля обласного центру вертебрології та реабілітації.

IMG_0263
На урочистому відкритті Х обласних спортивних ігор серед працівників соціальної сфери та на підведенні підсумків змагань були присутні голова обласної ради Профспілки працівників соціальної сфери України Шушпан Василь Петрович, директор Департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Прокопець Юрій Васильович, заступник начальника управління сім’ї , молоді та спорту облдержадміністрації Козловець Сергій Миколайович, перший заступник голови обласної ради Профспілки , заступник начальника управління соціального захисту населення Департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Д’яченко Анатолій Петрович, голова обласної ради ФСТ « СПАРТАК» Шевчик Борис Володимирович .

IMG_0300
Змагання проводилися з п’яти видів спорту: бомбаскету, дартсу , легкої атлетики, шашок та швидких шахів, що культивуються в трудових колективах соціальної сфери області.
Спортивна боротьба була напруженою, так як кожна команда боролася за право бути призером у змаганнях.
Призові місця в загальнокомандному, командному та особистому заліках з вищезазначених видів спорту розподілилися наступним чином:

В загальнокомандному заліку:

1. КУ «Коростенський геріатричний пансіонат для ветеранів війни та
праці».
2. УПСЗН Новоград-Волинської РДА.
3.Територіальний центр соціального обслуговування (надання
соціальних послуг) Ружинського р-н.

З видів спорту призерами стали команди:

Бомбаскет

1. Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних
послуг) Ружинського р-н.
2. Бердичіський геріатричний пансіонат.
3. Департамент праці та соціального захисту населення ОДА

IMG_0328

Дартс

1. Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних
послуг) Ружинського р-н.
2. УПСЗН Новоград-Волинської РДА
3. УПСЗН Брусилівської РДА
Шашки

1. КУ «Коростенський геріатричний пансіонат для ветеранів війни та праці»
2. УПСЗН Новоград-Волинської РДА
3. УПСЗН Попільнянської РДА
Швидкі шахи

1. УПСЗН Коростишівської РДА.
2. УПСЗН Баранівської РДА.
3. КУ «Коростенський геріатричний пансіонат для ветеранів війни та праці»

Переможцями особистих змагань з видів спорту стали:

Бомбаскет

чоловіки
1. Кулаков Олексій − УПСЗН Бердичівської міської ради
2.Ющенко Олексій − КУ «Територіальний центр соціального
обслуговування (надання соціальних послуг) м. Коростень
3. Кузьменко Олексій − Житомирський геріатричний пансіонат

жінки
1. Ткачук Наталія − УПСЗН Новоград-Волинської РДА
2. Каленюк Вероніка – Житомирський геріатричний пансіонат
3. Рай Юлія − УПСЗН Новоград-Волинської РДА

Дартс

чоловіки
1. Майструк Андрій − УПСЗН Брусилівської РДА
2. Олійник Андрій – УПСЗН Андрушівської РДА
3. Клочковський Артем − Обласний центр по нарахуванню та здійсненню
соціальних виплат

жінки
1. Володіна Ніна – Територіальний центр соціального обслуговування
(надання соціальних послуг) Ружинського р-н.
2.Скибіна Алла – УПСЗН Новоград-Волинської РДА
3. Урманець Ганна − УПСЗН Бердичівської міської ради

 IMG_0319

Легка атлетика

Чоловіки 200 м
1. Назаревич Анатолій − Бердичіський геріатричний пансіонат
2. Карциленко Дмитро − КУ «Коростенський геріатричний пансіонат для
ветеранів війни та праці»
3. Опанчук Денис − Житомирський геріатричний пансіонат
Жінки 100 м
1. Шуляр Олена – Департамент праці та соціального захисту населення ОДА
2. Ярмоліцька Ольга – УПСЗН Коростишівської РДА
3. Стасюк Наталія − КУ «Територіальний центр соціального обслуговування
(надання соціальних послуг) м. Коростень

Шашки

чоловіки
1. Бойко Володимир – УПСЗН Новоград-Волинської РДА
2. Погорелов Сергій – УПСЗН Бердичівської міської ради
3. Цвінцинський Іван – КУ «Коростенський геріатричний пансіонат для
ветеранів війни та праці»
жінки
1.Чопенко Лариса – УПСЗН Попільнянської РДА
2. Матвійчук Анжела – КУ «Коростенський геріатричний пансіонат для
ветеранів війни та праці»
3. Невмержицька Марина – Житомирський обласний центр зайнятості

Швидкі шахи
чоловіки
1. Ковбан Микола – УПСНЗ Баранівської РДА
2. Дяченко Тетяна – УПСЗН Коростишівської РДА
3. Медведков Станіслав – КУ “Довбиський психоневрологічний інтернат”

жінки
1. Титарсько Ольга – Територіальний центр соціального обслуговування
(надання соціальних послуг) Ружинського р-н.
2. Горушко Галина – Обласний центр по нарахуванню та здійсненню
соціальних виплат
3.Добринецька Світлана – УПСЗН Коростишівської РДА

 

Використання матеріалів сайту тільки із посиланням на сторінку оригіналу.