XI Спартакіада працівників соціальної сфери Житомирщини: Змагання весни, краси, здоров`я

DSC_0229-min

Житомирська обласна рада Профспілки працівників соціальної сфери України спільно з Департаментом праці , соціальної та сімейної політики облдержадміністрації та ФСТ « СПАРТАК» провели 31 травня 2019 року ХI обласні спортивні ігри серед працівників соціальної сфери області.

В спортивних змаганнях взяли участь більше 200 спілчан з 19 установ соціальної сфери / 6 райміськуправлінь праці та соціального захисту населення, 3 територіальних центра соціального обслуговування / надання соціальних послуг/, 7 інтернатних установ, департамент праці ,соціальної та сімейної політики облдержадміністрації, обласний центр по нарахуванню та виплаті соціальних виплат, управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування в Житомирській області.
Урочисте відкриття спортивних ігор відбулося на водно–веслуванній базі ФСТ « Спартак» в Гідропарку м. Житомира.

DSC_0918-min

На урочистому відкритті та проведенні ХI обласних спортивних ігор були присутні голова обласної ради Профспілки працівників соціальної сфери України Шушпан Василь Петрович, директор Департаменту праці , соціальної та сімейної політики облдержадміністрації Прокопець Юрій Васильович, перший заступник голови обласної ради Профспілки , заступник начальника управління соціального захисту населення департаменту праці , соціальної та сімейної політики облдержадміністрації Д’яченко Анатолій Петрович, голова обласної ради ФСТ « СПАРТАК» Шевчик Борис Володимирович, керівники окремих установ та голови первинних профспілкових організацій.
Змагання проводилися з шести видів спорту: бомбаскету, гирьового спорту, дартсу , легкої атлетики, шашок та швидких шахів, що культивуються в трудових колективах соціальної і які мають відповідні умови для їх розвитку.
Спортивна боротьба була напруженою, так як кожна команда боролася за право бути призером у змаганнях.

DSC_0887-min

Призові місця в загальнокомандному, командному та особистому заліках з вищезазначених видів спорту розподілилися наступним чином:

В загальнокомандному заліку:

1. КУ «Коростенський геріатричний пансіонат для ветеранів війни та
gраці».
2. УПСЗН Баранівської РДА;
3. КСРУ «Житомирське вище професійне училище інтернат»

З видів спорту призерами стали команди:

Бомбаскет
1. УПСЗН Баранівської РДА
2. УПСЗН Брусилівського РДА
3. УПСЗН Попільнянської РДА

Дартс
1. Житомирський обласний центр по нарахуванню та здійсненню
соціальних виплат.
2. УПСЗН Брусилівського РДА
3. Бердичівський геріатричний пансіонат

Гирьовий спорт
1. УПСЗН Баранівської РДА
2. УПСЗН Брусилівського РДА
3. Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України
в Житомирській області.

Легка атлетика
1. КУ « Любарський психоневрологічний інтернат»
2. УПСЗН Баранівської РДА
3. УПСЗН Коростишівської РДА

Шашки
1. КУ «Коростенський геріатричний пансіонат для ветеранів війни та
праці».
2. КСРУ «Житомирське вище професійне училище інтернат»
3. Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних
послуг) Новоград-Волинського району

Швидкі шахи
1. КУ «Коростенський геріатричний пансіонат для ветеранів війни та
праці».
2. УПСЗН Баранівської РДА
3. Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України
в Житомирській області

DSC_0859-min

Переможцями особистих змагань з видів спорту стали:

Бомбаскет

чоловіки
1. Мицик Тетяна — УПСЗН Баранівської РДА
2. Колос Микола — Управління виконавчої дирекції Фонду соціального
страхування України в Житомирській області
3. Власюк Костянтин — КУ «Пугачівський психоневрологічний інтернат»
жінки
1. Тюрина Наталія — УПСЗН Баранівської РДА
2. Халімовська Катерина — Департамент праці, соціальної та сімейної
політики ОДА
2. Ольшевська Валентина — територіальний центр соціального
обслуговування (надання соціальних послуг) Новоград-Волинської міської ради

Дартс

чоловіки
1. Мовчан Роман — Управління виконавчої дирекції Фонду соціального
страхування України в Житомирській області
2. Майструк Андрій — УПСЗН Брусилівського РДА
3. Савейко Сергій – Житомирський обласний центр по нарахуванню та
здійсненню соціальних виплат.

жінки
1. Гаврилюк Людмила — КУ «Коростенський геріатричний пансіонат для
ветеранів війни та праці».
2. Грибовська Марина – КУ «Пугачівський психоневрологічний інтернат»
3. Поліщук Ліна — Бердичівський геріатричний пансіонат
Гирьовий спорт

До 70 кг
1. Шевчук Володимир – Романівський дитячий будинок-інтернат.

До 90 кг
1. Павленко Сергій – КУ «Коростенський геріатричний пансіонат для
ветеранів війни та праці».
2. Савейко Сергій – Житомирський обласний центр по нарахуванню та
здійсненню соціальних виплат.
3. Катальний Володимир – УПСЗН Попільнянської РДА

понад 90 кг
1. Майструк Андрій – УПСЗН Брусилівської РДА
2. Опанчук Денис – КСРУ «Житомирське вище професійне училище
Інтернат»
3. Терещенко Сергій – Територіальний центр соціального обслуговування
(надання соціальних послуг) Новоград-Волинського району

Легка атлетика
чоловіки
1. Карпуленко Дмитро – КУ «Коростенський геріатричний пансіонат для
ветеранів війни та праці».
2. Ничипорук Олександр – Житомирський обласний центр по нарахуванню
та здійсненню соціальних виплат.
3. Пронь Ігор – КСРУ «Житомирське вище професійне училище інтернат»
жінки
1. Осипенко Івана – Любарський психоневролатичний інтернат
2. Стасюк Наталія – КУ «Територіальний центр соціального обслуговування
(надання соціальних послуг) м.Коростень»
3. Парфенюк Оксана — УПСЗН Баранівської РДА

Шашки
чоловіки
1. Бондар Анатолій – Житомирський геріатричний пансіонат
2. Бондарчук — КСРУ «Житомирське вище професійне училище інтернат»
3. Федоренко Анатолій — КУ «Коростенський геріатричний пансіонат для
ветеранів війни та праці».

жінки
1. Процюк Леся — територіальний центр соціального обслуговування
(надання соціальних послуг) Новоград-Волинського району
2. Матвійчук Анжела — КУ «Коростенський геріатричний пансіонат для
ветеранів війни та праці».
3. Понамаренко Світлана — КУ «Територіальний центр соціального
обслуговування (надання соціальних послуг) м. Коростень»

Швидкі шахи
чоловіки
1. Ковбан Микола — УПСЗН Баранівської РДА
2.Таранов Михайло — КСРУ «Житомирське вище професійне училище
Інтернат»
4. Колос Микола — Управління виконавчої дирекції Фонду соціального
страхування України в Житомирській області
жінки
1. Горушко Галина — Житомирський обласний центр по нарахуванню та
здійсненню соціальних виплат.
2. Чумак Ніна — КУ «Коростенський геріатричний пансіонат для ветеранів
війни та праці».
3. Піонткевич Ірина — Бердичівський геріатричний пансіонат

DSC_0185-min

1. КУ «Коростенський геріатричний пансіонат для ветеранів війни та
праці».
2. УПСЗН Новоград-Волинської РДА.
3.Територіальний центр соціального обслуговування (надання
соціальних послуг) Ружинського р-н.

З видів спорту призерами стали команди:

Бомбаскет

1. Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних
послуг) Ружинського р-н.
2. Бердичіський геріатричний пансіонат.
3. Департамент праці та соціального захисту населення ОДА

Дартс

1. Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних
послуг) Ружинського р-н.
2. УПСЗН Новоград-Волинської РДА
3. УПСЗН Брусилівської РДА
Шашки

1. КУ «Коростенський геріатричний пансіонат для ветеранів війни та праці»
2. УПСЗН Новоград-Волинської РДА
3. УПСЗН Попільнянської РДА
Швидкі шахи

1. УПСЗН Коростишівської РДА.
2. УПСЗН Баранівської РДА.
3. КУ «Коростенський геріатричний пансіонат для ветеранів війни та праці»

Переможцями особистих змагань з видів спорту стали:

Бомбаскет

чоловіки
1. Кулаков Олексій − УПСЗН Бердичівської міської ради
2.Ющенко Олексій − КУ «Територіальний центр соціального
обслуговування (надання соціальних послуг) м. Коростень
3. Кузьменко Олексій − Житомирський геріатричний пансіонат

жінки
1. Ткачук Наталія − УПСЗН Новоград-Волинської РДА
2. Каленюк Вероніка – Житомирський геріатричний пансіонат
3. Рай Юлія − УПСЗН Новоград-Волинської РДА

Дартс

чоловіки
1. Майструк Андрій − УПСЗН Брусилівської РДА
2. Олійник Андрій – УПСЗН Андрушівської РДА
3. Клочковський Артем − Обласний центр по нарахуванню та здійсненню
соціальних виплат

жінки
1. Володіна Ніна – Територіальний центр соціального обслуговування
(надання соціальних послуг) Ружинського р-н.
2.Скибіна Алла – УПСЗН Новоград-Волинської РДА
3. Урманець Ганна − УПСЗН Бердичівської міської ради

DSC_0130-min

Легка атлетика

Чоловіки 200 м
1. Назаревич Анатолій − Бердичіський геріатричний пансіонат
2. Карциленко Дмитро − КУ «Коростенський геріатричний пансіонат для
ветеранів війни та праці»
3. Опанчук Денис − Житомирський геріатричний пансіонат

Жінки 100 м
1. Шуляр Олена – Департамент праці та соціального захисту населення ОДА
2. Ярмоліцька Ольга – УПСЗН Коростишівської РДА
3. Стасюк Наталія − КУ «Територіальний центр соціального обслуговування
(надання соціальних послуг) м. Коростень

Шашки

чоловіки
1. Бойко Володимир – УПСЗН Новоград-Волинської РДА
2. Погорелов Сергій – УПСЗН Бердичівської міської ради
3. Цвінцинський Іван – КУ «Коростенський геріатричний пансіонат для
ветеранів війни та праці»
жінки
1.Чопенко Лариса – УПСЗН Попільнянської РДА
2. Матвійчук Анжела – КУ «Коростенський геріатричний пансіонат для
ветеранів війни та праці»
3. Невмержицька Марина – Житомирський обласний центр зайнятості

Швидкі шахи
чоловіки
1. Ковбан Микола – УПСНЗ Баранівської РДА
2. Дяченко Тетяна – УПСЗН Коростишівської РДА
3. Медведков Станіслав – КУ “Довбиський психоневрологічний інтернат”

жінки
1. Титарсько Ольга – Територіальний центр соціального обслуговування
(надання соціальних послуг) Ружинського р-н.
2. Горушко Галина – Обласний центр по нарахуванню та здійсненню
соціальних виплат
3.Добринецька Світлана – УПСЗН Коростишівської РДА

 

 

Використання матеріалів сайту тільки із посиланням на сторінку оригіналу.