Засідання Молодіжної ради Федерації профспілок України

Изображение_1726

19 квітня 2019 р. голова Молодіжної ради при Федерації профспілок Житомирської області Лопатюк Олександр взяв участь у засідання Молодіжної ради ФПУ, яке відбулось у Будинку спілок в м. Києві за участі Голови ФПУ Григорія Осового, заступника Голови ФПУ Євгена Драп’ятого, фахівців Департаменту профспілкового руху та зв’язків з громадськими організаціями апарату ФПУ.

Изображение_1518

Молодіжна рада розглянула питання порядку денного:
- про стан молодіжної політики ФПУ,
- про зміни до Положення про Молодіжну раду ФПУ,
- про план роботи Молодіжної ради ФПУ на 2019 рік.

Изображение_1735

Шляхом відкритого голосування одноголосно обрано голову Молодіжної Ради ФПУ. Ним став Володимир Ворох (на фото), голова Чернігівської організації профспілки працівників Агропромислового комплексу України. Він також очолює молодіжну раду Профспілки АПК.
На засіданні було обрано заступників голови Молодіжної Ради ФПУ, сформовано склад її Виконкому на термін до 2021 р., який також провів своє перше засідання.
Виконком, зокрема, обговорив питання щодо стану роботи з молоддю та запропонував розглянути його на Президії ФПУ, про фінансування діяльності молодіжних організацій членських організацій ФПУ, про досвід їх роботи.
Розглянуто інші актуальні питання молодіжного життя.

Изображение_1747

Коментар О. Лопатюка:
Маю за честь представляти молодіжний профспілковий рух Житомирщини на Всеукраїнському рівні.
Засідання Молодіжної ради при ФПУ відбувалось в жвавому темпі, теплій невимушеній атмосфері. Молодіжні лідери ділились своїми досягненнями на місцях, обговорювали кандидатуру голови Молодіжної ради та план роботи на наступний рік. Попереду багато роботи, адже на засіданні визначили дуже амбітні плани та завдання.
Проте впевнений, що новобраний голова і склад Молодіжної ради спроможні досягти намічених цілей. Особисто я готовий докласти максимум зусиль задля розвитку та популяризації молодіжного профспілкового руху як на теренах Житомирщини, так і Всеукраїнському рівні.

 

Використання матеріалів сайту тільки із посиланням на сторінку оригіналу.